Скільки коштує ремонт квартири у Харкові


Скільки коштує ремонт? Ціни 2023


Мінімальна вартість робіт на даний момент складає від 3000 грн/м2.
Вартість актуальна для квартири площею понад 50 м2. Якщо площа менша, сума виходить трохи більшою.
Суму в 3000 грн/м2 було отримано нами при прорахунку вартості ремонту у трикімнатній "чешці" (площа 65 м2, висота стелі 2,65 м).
З цінами на окремі види робіт можна ознайомитись тут: Переглянути прайс-лист
Для отримання попередньої ціни на ремонт квартири необхідно виконання вимірів та обговорення бажаного результату із замовником.
Безкоштовну консультацію можна отримати за телефоном.

Для консультації:

095-940-18-07
095-433-54-69


Найпоширеніші запитання


Чорнові матеріали – що входить?

Чорнові матеріали включають витратні матеріали, стяжку, штукатурку, гіпсокартон, клей для плитки, грунтовку, бетоконтакт, шпаклівку та інші необхідні будівельні суміші.

Скільки коштують чистові матеріали?

Сума, необхідна для покупки чистових матеріалів, може бути будь-якою. Вона обмежується лише рамками бюджету та фантазією замовника.
Для розуміння приблизної вартості ремонту можна спиратися на суму від 1200 грн/м2 (до війни).
Орієнтовна вартість матеріалів (не включаючи сантехніку, двері) за цінами сайту Епіцентр до війни (ламінат - 284 грн/м2, плитка - 228,40 грн/м2, шпалери - 475,60 грн/10 м2, натяжна стеля - 250 грн/м2, люстра (3 шт) - 695 грн, світильники точкові (10 шт) - 61 грн/шт, розетки (15 шт) - 80 грн/шт, вимикачі (6 шт) - 54 грн/шт, плинтус - 89 грн/2,5 м п., подкладка під ламінат - 165 грн/уп) для квартири "чешка" склала 826 грн/м2.

Чи потрібний мені дизайн-проект?

В ідеалі дизайн-проект необхідний для будь-якого об'єкту.
Якщо ваш інтер'єр буде досить простим (рівні стіни та стеля, у кімнаті одна люстра, вимикач, дві розетки та диван), то без дизайн-проекту можна обійтися. У такому разі технічні креслення (розведення сантехніки, електрика, опалення та ін.) будуть представлені у вигляді ескізу від руки. На початку кожного такого технологічного етапу буде потрібна присутність замовника для промальовування функціональних вузлів (кількість та місце розміщення розеток, точок освітлення, сантехприладів, побутової техніки тощо)
Якщо інтер'єр буде витриманий у певному стилі (наприклад, лофт або скандинавський), передбачає кілька рівнів освітлення, складну систему розведення сантехніки, дотримання зонування тощо – потрібно замовляти дизайн-проект.

Потрібне перепланування. Ви зробите?

Ми виконуємо перепланування.
Демонтаж перегородок (зазвичай товщиною 6-8 см) не вимагає ліцензування та будь-якої дозвільної документації.
Відповідно до постанови КМУ від 28.12.2016 № 1024 "Про внесення змін до Правил користування приміщеннями житлових будинків та гуртожитків", норму щодо необхідності отримання дозволу на перепланування квартири від органу місцевого самоврядування скасовано. Проте переобладнання свого житла без дозвільних документів можливе лише за умови невтручання в несучі конструкції та інженерні системи будинку, а також у тому випадку, якщо житлова чи загальна площа квартири після перепланування не змінюється.
Для перепланування необхідний дизайн-проект з кресленням, на якому відмічені демонтовані фрагменти, і креслення, на якому відзначені нові конструкції, що зводяться.
Для будівництва перегородок використовується гіпсокартон або піноблок. Часто такі перегородки виходять міцнішими і витримують більше навантаження, ніж старі демонтовані.
Демонтаж несучих стін (зазвичай товщиною в цегляному будинку понад 38 см, в панельному – понад 14 см) вимагає оформлення замовником дозвільної документації (оформлення документів зазвичай займає 2-4 тижні).
Важливо враховувати - повне знесення несучої стіни виконувати не можна. Найчастіше в несучій стіні вирізають один або кілька отворів, роблять ніші або прорізи. Отвір, що вийшов, необхідно оформити коробкою зі швелера або прокатного профілю. Ми виконуємо ці роботи, зазвичай на це потрібно кілька днів.
Вартість перепланування не входить до орієнтовної суми 3500 грн/м2 та оплачується окремо.


Скільки коштує ремонт під ключ Харків?


Вартість ремонтних робіт разом з усіма матеріалами (як для підготовчих робіт, так і фінішних матеріалів, таких як ламінат, плитка, сантехніка, світильники і т. ін., всього, крім меблів та техніки) складає на даний момент від 280-350$ за м2.
Приклади ремонтів, виконаних за цю вартість, можна побачити в розділі Фото (хостел IMMIGRANT, квартира з синіми акцентами в ЖК Дует).
Мінімальна вартість ремонту квартири в Харкові разом з матеріалами (чорновими та чистовими) складає на даний момент від 220 $/м2.

0