Оздоблювальні роботи Харків

Оздоблювальні роботи ХарківНаші спеціалісти виконують весь комплекс внутрішніх оздоблювальних робіт у Харкові. Ви можете переконатися в цьому, відвідавши розділ Фото.


Ціни (розцінки) на ремонтно-оздоблювальні роботи Харків


Ми цінуємо кожного клієнта та хочемо бути конкурентноздатними.
Саме тому наші ціни демократичні (ми стежимо за тим, щоб не вийти за межі середньої вартості по місту).
Ознайомитись з прайсом можна тут: Ціни на оздоблювальні роботи

Фахівці компанії БЕЗКОШТОВНО складуть орієнтовний кошторис та виконають необхідні виміри перед початком робіт.
Працюємо за договором. ГАРАНТІЯ 1 РІК.
Закупівля матеріалів за оптовими цінами. Дизайн-проект.


Що таке оздоблювальні роботи Харків?


Внутрішні оздоблювальні роботи - це цілий ремонтно-будівельний комплекс, що проводиться з метою підвищення експлуатаційних та естетичних якостей будівель та приміщень, хоча, як правило, оздоблювальні роботи зводяться до обробки стель, стін та підлоги.
Тим не менш, оздоблювальні роботи в Харкові є справжнім матеріальним втіленням ідей дизайнера та замовника, без якого ремонт у квартирі не можна вважати закінченим.
Якісно виконані оздоблювальні роботи покращують звукоізоляцію та підвищують протипожежний захист.


З чого розпочати виконання оздоблювальних робіт у Харкові під час ремонту квартири?


Починати потрібно з найзапильніших і брудних оздоблювальних робіт – демонтажу старих перегородок, зняття шпалер, старої штукатурки тощо. Також потрібно замовити вікна та вхідні двері, адже наступні оздоблювальні роботи в Харкові не передбачають протягів.
Наступний етап оздоблювальних робіт у Харкові – прокладання електропроводки.
На цьому етапі замовник повинен чітко уявляти, де і скільки розеток, вимикачів та світильників він хоче отримати, тому що будівельникам необхідно зробити розмітку під майбутню електрику по всій квартирі. Провід при цьому краще прокладати через спеціальні металеві або пластикові трубки, що захищає його від перегинів, механічних пошкоджень та збільшує пожежну безпеку електропроводки.
Потім можна приступати до заміни труб під сантехніку, каналізацію, опалення.
Стяжка підлоги . Брудні та досить тривалі оздоблювальні роботи. Монтувати будь-які підлогові покриття (ламінат і т. ін.) можна тільки після повного висихання стяжки, і, залежно від пори року та товщини шару, це може тривати кілька тижнів.
Займаємося стінами та стелями – вирівнюємо гіпсокартоном (або штукатуркою), монтуємо всі декоративні елементи, шпаклюємо, ґрунтуємо, також укладаємо плитку в санвузлі та на кухні.
Останнім етапом оздоблювальних робіт у Харкові йде клеєння та фарбування шпалер, встановлення натяжних стель, міжкімнатних дверей, світильників, карнизів тощо.


Від чого залежить вартість оздоблювальних робіт у Харкові?


Від того, в якому стані знаходиться приміщення, який обсяг оздоблювальних робіт належить виконати для його реанімації (у свою чергу, від обсягу запланованих робіт залежать терміни їх виконання).
Від площі квартири або будинку та виду ремонту – косметичного, капітального або євроремонту.
Від якості будівельних та оздоблювальних матеріалів – пам'ятайте, що, намагаючись заощадити на цьому пункті, ви зменшите і якість ремонту в цілому.
Від кількості матеріалів – економія на кількості веде до порушення технології, тому результат ремонту радуватиме недовго.
Від складності робіт – нетипові завдання для ремонту, що вимагають робітників високої спеціальної кваліфікації (заливні підлоги, фольговані шпалери тощо).
Від використання нестандартного або дорогого оздоблювального матеріалу – наприклад, італійська сантехніка або іспанська плитка за замовленням (враховуйте терміни доставки такого матеріалу, які можуть становити до 2-3 місяців).

0