Космети­чний ремонт Харків

Косметичний ремонт ХарківКосметичний ремонт Харків - найбільш ефективний і недорогий спосіб оновлення інтер'єру, який цілком можливо починати раз на два роки, якщо є бажання оновити зовнішній вигляд приміщення.
Такий захід не вимагає затрат часу та великих фінансових витрат, тому що основною метою є лише візуальне оновлення інтер'єру.
Під час проведення косметичного ремонту в Харкові не проводяться масштабні будівельні заходи, такі як: вирівнювання стін та стель (якщо поверхні потребують вирівнювання - обирайте капітальний ремонт або євроремонт), стяжка підлоги, заміна сантехніки та комунікацій та т. ін.
Косметичний ремонт квартири в Харкові - це зовнішня зміна набридлого інтер'єру, яка при малих витратах здатна повністю перетворити квартиру.
Так, можна кардинально змінити колірне рішення стін та стелі, освітлення (додати кілька світильників або світлодіодне підсвічування), замінити розетки та вимикачі на сучасні – таке рішення дозволить навіть старим меблям постати у новому світлі.


Приблизний перелік робіт косметичного ремонту Харків


Оздоблення стін (зняття шпалер, заміна розеток, вимикачів, зняття карнизу, ґрунтовка, часткова шпаклівка, ґрунтовка, клеєння шпалер, встановлення карнизів).
Оздоблення стелі (зняття шпалер, люстри, ґрунтовка, часткова шпаклівка, ґрунтовка, клеєння шпалер, монтаж люстри).
Зачистка, фарбування радіаторів та труб опалення.
Облаштування підлоги - зняття підлогового покриття, демонтаж плінтуса, укладання підлогового покриття, встановлення плінтуса.
Прибирання приміщення.

Але не забувайте - чим більша площа, міра зносу і чим менш якісно був виконаний попередній ремонт квартири, тим більший обсяг робіт потрібно буде запланувати та здійснити при проведенні косметичного ремонту Харків.
Крім того, дуже важливо, щоб замовник сам ясно уявляв, що саме він хоче отримати і побачити. Чітке розуміння всіх зазначених моментів забезпечить злагоджену роботу бригади та якісний результат у стислі терміни.

0