Капітальний ремонт Харків

Капітальний ремонт ХарківПід капітальним ремонтом Харків мається на увазі кардинальна зміна зовнішнього вигляду квартири або офісу, серйозне втручання в дизайн та функціонал приміщення. Більше того, раз на 7-10 років капітального ремонту в Харкові потребує будь-яка квартира.
Старі будинки (колишні гуртожитки, хрущовки тощо) потребують капітального ремонту в Харкові в першу чергу, тому що часто жодних серйозних змін у них не роблять, поки не почнуть сипатися стіни і текти стеля.
Новобудови вимагають проведення масштабних ремонтних заходів через те, що після завершення будівництва їх мають намір якнайшвидше здати в експлуатацію просто у вигляді бетонної/цегляної коробки.
Після професійно проведеного капітального ремонту Харків зовнішній вигляд квартири змінюється на краще, вона стає більш сучасною та функціональною.
Звичайно, подібні ремонтні втручання вимагають чималих витрат часу та фінансів, проте результат зберігається на довгі роки. Якщо ж вам просто хочеться освіжити обстановку, цілком достатньо буде якісного косметичного ремонту.


Приблизний перелік робіт капітального ремонту у Харкові


Демонтажні роботи (зняття шпалер та шпаклівки зі стелі та стін, демонтаж розеток, вимикачів, люстри, карниза, плінтуса, підлогового покриття, дверних блоків).
Повне оздоблення стін (ґрунтовка (2 рази), стартова штукатурка, шпаклівка, клеєння шпалер (ванна кімната та туалет - плитка)).
Повне оздоблення стелі (ґрунтовка (2 рази), стартова штукатурка, шпаклівка, клеєння шпалер (фарбування)).
Заміна вікон (доставка, підйом, встановлення).
Підготовка до фарбування та фарбування труб та радіаторів опалення.
Електромонтажні роботи (монтаж люстри, розвідних коробок, штроби, встановлення підрозетників, розеток та вимикачів).
Сантехнічні роботи (заміна унітазу, умивальника, ванної).
Облаштування підлоги та укладання підлогового покриття (ґрунтовка, заливка самовирівнюючої суміші, ґрунтовка, підкладка, ламінат, плінтус, монтаж дверного блоку (підлога ванни та туалету- плитка)).
Підйом матеріалів, винесення сміття, прибирання приміщення.

0