Євроремонт Харків

Євроремонт ХарківМета євроремонту в Харкові - підкреслити оригінальність, ексклюзивність та смак власника.
Євроремонт Харків - це не просто капітальний ремонт в квартирі, що передбачає перепланування, і тим більше це не косметичний ремонт для зміни інтер'єру.
Євроремонт Харків це щось більше — особливий шик, бездоганний стиль, і, якщо є достатні кошти, то це і утеплені підлоги, і оригінальні системи освітлення, і зонування простору, і енергосбереження в квартирі, і трендові рішення в дизайні, і ще будь-які інші зручні та сучасні інтер'єрні фішки.
Замовивши євроремонт у Харкові, в результаті ви отримуєте квартиру своєї мрії, яка даруватиме затишок та радість щодня.
Ще кілька десятиліть тому євроремонтом позначали престижну обробку квартир та заміських котеджів, яка дозволяла судити про достаток замовника на зорі нового навколокапіталістичного укладу. Але на сьогоднішній день поняття євроремонту в Харкові досить розмите. Все частіше саме цим терміном називають кожен другий пристойний ремонт.
Однак справжній євроремонт передбачає унікальний дизайн, використання сучасних матеріалів, суворе дотримання обраного стилю та багато іншого.
Ремонт такого класу виконується за індивідуальним дизайн - проектом з переплануванням приміщення, повною заміною електропроводки, інженерних комунікацій та підлогового покриття.
Саме тому після проведення такого виду ремонту неможливо знайти дві однакові квартири. Цьому сприяє і різноманітність стилів: лофт, скандинавський, модерн та багато інших.


Приблизний перелік робіт євроремонту у Харкові


Демонтажні роботи (зняття шпалер та шпаклівки зі стелі та стін, демонтаж розеток, вимикачів, люстри, карниза, плінтуса, підлогового покриття, дверних блоків).
Перепланування приміщень (демонтаж перегородок).
Повне оздоблення стін (ґрунтовка, стартова штукатурка, шпаклівка під шпалери, ґрунтовка, клеєння шпалер (ванна кімната та туалет - плитка), декоративна штукатурка).
Стеля (гіпсокартон дворівневий або натяжна стеля)).
Заміна вікон (доставка, підйом, встановлення).
Заміна або підготовка до фарбування та фарбування труб та радіаторів опалення.
Електромонтажні роботи (монтаж розвідних коробок, штроби, монтаж підрозетників, розеток та вимикачів, точкових світильників).
Сантехнічні роботи (заміна труб водопроводу та каналізації, унітазу, ванни, умивальника, змішувачів, кухонної мийки).
Облаштування підлоги та укладання підлогового покриття (ґрунтовка, заливка самовирівнюючої суміші, ґрунтовка, підкладка, ламінат, плінтус, (підлога ванної та туалету - плитка)).
Монтаж дверних блоків.
Підйом матеріалів, винесення сміття, завантаження машини сміттям, прибирання приміщення.

0