Про нас

 

ЛоготипМета компанії Євроремонт - позбавити клієнтів будь-яких турбот, пов'язаних з ремонтом.

Ми знаходимося на будівельному ринку Харкова з 2001 р. Починали роботу як будівельна бригада без назви та сайту в мережі. В 2009 р. в нас з'явився власний сайт та назва Євроремонт.

Спочатку надавали сервісні послуги з ремонту квартир в типових будинках і пропонували не так багато варіантів стилів інтер'єру – переважно недорогі стандартні рішення без залучення дизайнера, без створення дизайн-проекту.

Зараз Євроремонт працює з будь-якими видами будинків: панельними, монолітними, блоковими, цегляними, а також із приватними спорудами, що мають кілька поверхів.

Серед наших фахівців є виконроби, архітектори, інженери, електрики, оздоблювальники та багато інших. Ще з декількома спеціалістами ми співпрацюємо на постійній основі – це плиточники, меблярі, фахівці з влаштування натяжних стель, монтажники кондиціонерів та інші вузькопрофільні виконавці.

За нашими приблизними підрахунками, за більш ніж 20 років роботи ми виконали близько 320 повноцінних ремонтів.

З гордістю можемо сказати, що весь цей час ми зростали, розвивалися та накопичували досвід.

Основною спеціалізацією для Євроремонту стали серйозні капітальні ремонти, при цьому значна частка наших замовлень припадає на ексклюзивні дизайнерські ремонти у харківських новобудовах та котеджах.

Активно співпрацюємо з дизайнерами (один з яких входить до Спілки архітекторів Харкова), створюємо докладні, технічно грамотні дизайн-проекти.

На останніх об'єктах був задіяний професійний фотограф.

Ми змогли сформувати злагоджений, дружній колектив професіоналів своєї справи. Усі фахівці мають великий досвід роботи та завжди намагаються відвідувати тематичні майстер-класи у своїй галузі.

Євроремонт – компанія повного циклу. Виконуємо все, що пов'язано із благоустроєм інтер'єру вашого будинку (від ремонту квартири до виготовлення меблів та підбору світильників).

Євроремонт – ми робимо професійно.

Ви можете зв'язатися з нами за телефонами або ел. поштою та залишити заявку на виклик майстра.
Виклик майстра для розрахунку орієнтовної вартості робіт безкоштовний і ні до чого вас не зобов'язує.


НАШІ КОНТАКТИ:


095-940-18-07
095-433-54-69
admin@evroremont.kharkov.ua


НАШ INSTAGRAM:

instagram.com/evroremont_kh

0